Espresso z bogumiłem

Ostatnie miesiące wypełnione są programami na żywo, czy debatami realizowanymi przez połączenia zdalne. Tym przyjemniej było spakować sprzęt, ulubioną parę słuchawek i – dla odmiany – spotkać się z rozmówcą twarzą w twarz. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego – to sformułowanie zostanie z nami najprawdopodobniej jeszcze przez dłuższy czas. 

Espresso z Bogumiłem to format oparty o nowości w ofercie Axis Communications – producenta i dystrybutora kompleksowych rozwiązań ze świata systemów bezpieczeństwa. W każdym z krótkich odcinków Bogumił Szymanek opowiada o nowych urządzeniach i technologiach ze stajni Axis; każdy odcinek rozpoczyna oczywiście tytułowa filiżanka kawy. 

W przypadku tego projektu odpowiadamy za nagranie audio i wideo, ilustrowanie wypowiedzi fragmentami materiałów wideo Axis i infografiką. Do produkcji dołączyliśmy w listopadzie – to oznacza, że musieliśmy dostosować stylistykę do poprzednich odcinków i odtworzyć narzędzia infograficzne. Pierwszy odcinek z produkowanej przez nas serii – do podejrzenia obok i na kanałach mediów społecznościowych Axis Communications Polska.

Gotowe odcinki dostarczane są w komplecie z plikami transkrypcji; wykorzystanie napisów w formacie SRT (zamiast napisów kodowanych na sztywno w pliku wideo) to obecnie standard w przypadku materiałów przeznaczonych do publikacji w mediach społecznościowych. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcji materiałów dedykowanych dla mediów społecznościowych, zapraszamy do kontaktu!

Mood Jewellery

Mood Jewellery

Ile trwa produkcja biżuterii – od pomysłu po produkt gotowy do sprzedaży? Z czym trzeba zmierzyć się, zakładając biżuteryjny e-commerce?

czytaj dalej