Hrabina chce jeść

Dlaczego dobra jakość musi iść w parze ze zgodą na wyższe koszty? Jak wygląda rynek pracy w branży cukierniczej? Ile kosztuje naprawdę dobry twaróg? Z Justyną Smolińską i Pulsem Biznesu odwiedziliśmy w listopadzie cukiernię Hrabina Chce Jeść.

– Produkt, na którym pracujemy jest specjalnie wyselekcjonowany i bardzo trudny w obróbce. Bazujemy na naturalnych składnikach, które teraz, mimo iż mamy XXI wiek, naprawdę trudno kupić. Wydawałoby się, że wystarczy iść do sklepu, jednak od jakiegoś czasu coraz trudniej jest kupić dobry produkt. Musimy poszukiwać mleczarni, która zrobi twaróg tylko dla nas, bez żadnych dodatków w postaci dziwnych olejów czy konserwantów – mówi Mariusz Kiewesz, właściciel cukierni. 

KLIKNIJ aby obejrzeć odcinek Pomysłu na Biznes na stronach pb.pl – a obok kilka ujęć z materiału.

montaż i produkcja: Justyna Smolińska, Puls Biznesu

Espresso z Bogumiłem

Espresso z Bogumiłem

Ostatnie miesiące wypełnione są programami na żywo, czy debatami realizowanymi przez połączenia zdalne. Tym przyjemniej było spakować sprzęt, ulubioną parę słuchawek i – dla odmiany – spotkać się z rozmówcą twarzą w twarz.

czytaj dalej
Mood Jewellery

Mood Jewellery

Ile trwa produkcja biżuterii – od pomysłu po produkt gotowy do sprzedaży? Z czym trzeba zmierzyć się, zakładając biżuteryjny e-commerce?

czytaj dalej