O nas

Od blisko sześciu lat realizujemy materiały wideo – zarówno te śmiertelnie poważne i biznesowe, jak i te śmiertelnie poważne – zupełnie prywatne. A także te śmiertelnie niepoważne.

Ostatnie 6 lat to blisko 500 transmisji on-line, ponad 1000 zrealizowanych czy współprodukowanych programów na żywo dla portali internetowych. Współpraca z markami mediowymi – Bankier.pl i Puls Biznesu i instytucjami z sektora finansowego. Organizacja transmisji dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Fundacji Batorego, KNF czy RPO. Lata bogate w wyzwania i doświadczenia. I świetny punkt wyjścia do kolejnych!

– Michał Kryński, SIGNUVERSUM

Dane rejestrowe

Signuversum Michał Kryński
00-934 Warszawa, Strzeleckiego 2/17
NIP: 525-157-95-66 :: REGON: 141380097

Czym się zajmujemy?

Transmisje on-line

Transmisje internetowe

Planowanie techniczne, pomoc merytoryczna w organizacji transmisji i …realizacja. Jednoczesne streamowanie do 3 lokalizacji – do mediów społecznościowych, jak i na Twoją witrynę.

Virtual studio

Wirtualne studio

Projekt, produkcja, implementacja w wybranym środowisku obróbki wideo – wirtualne studio szyte na miarę. Przygotowanie plików dla platform wideo lub renderów do postprodukcji.

NLE

Montaż i postprodukcja

Obróbka wideo i audio: eliminacja szumów, koloryzacja, cięcie i udźwiękowienie. Od surówki po eksport gotowego materiału – setki, reportażu, relacji z wydarzenia biznesowego czy zapowiedzi.

motion design

Motion design

Belki, jingle, plansze i infografiki. Animacje i kompozycje 3D elementów identyfikacji wizualnej – idealne do wykorzystania w firmowych klipach wideo.

Współpracowaliśmy m.in. z:
  • Związek Banków Polskich
  • Puls Biznesu
  • Fundacja Batorego
  • Fotograficzny Program Bez Nazwy
  • Polimex Mostostal
  • Liebrecht&wooD

Ostatnio na blogu

Zobacz wszystkie wpisy