Zaznacz stronę

O nas

Kim jesteśmy?

Blisko 700 transmisji on-line, ponad 1200 zrealizowanych czy współprodukowanych programów na żywo dla portali internetowych, niezliczone wywiady. Od 2008 stale współpracujemy z istotnymi markami mediowymi z sektora ekonomicznego.  Razem obserwowaliśmy – i wspieraliśmy – rozwój wideo w polskim internecie.  

Wywiady i wypowiedzi

Wypowiedzi dla mediów, rozmowy, zaproszenia na wydarzenia biznesowe czy podsumowania debat – to nasza codzienność. Od przygotowania rozmówcy, przez rejestrację obrazu i dźwięku, po montaż, postprodukcję i przygotowanie do publikacji. Nie śmiejemy się z żartów o „setkach”, bo przygotowaliśmy ich tysiące. Nie, nie tych barowych. 

Z zaprzyjaźnionymi trenerami obsługujemy także szkolenia medialne – ze strony technologiczno-wizualnej.

 

On-line

Realizujemy transmisje internetowe zarówno z publicznych wydarzeń takich jak konferencje i kongresy dla  Fundacji Batorego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Komisji Nadzoru Finansowego czy Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, jak i wewnętrznych eventów instytucji finansowych czy firm z branży FMCG.  

W ramach współpracy z portalami ekonomicznymi od ponad 8 lat wspieramy realizacje transmisji z cokwartalnych konferencji wynikowych wiodących banków w Polsce.

Obsługa kongresów gospodarczych

W ostatnich 7 latach na zlecenie Bankier.pl i Pulsu Biznesu organizowaliśmy i współorganizowaliśmy działalność studia wideo w ramach wydarzeń takich jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, WallStreet w Karpaczu, Europejski Kongres Finansowy w Sopocie czy Kongres 590 w Rzeszowie.

 Od logistyki i zapewnienia odpowiedniej technologii, poprzez realizację nagrań wideo i transmisji internetowych, po wsparcie działań redakcyjnych związanych z publikacją materiałów. 

 

Relacje i reportaże

Chcesz ciekawie pokazać swój pomysł na firmę? Opowiedzieć o evencie ustami uczestników? Przedstawić proces powstawania swojego produktu?

Od podsumowań debat i konferencji po reportaże – pomagamy zaplanować i realizujemy wideo wspierające Twój biznes.

napisz

Strzeleckiego 2/17
02-776 Warszawa

zadzwoń

+48 782 965 588

napisz elektronicznie

contact@signuversum.net