PnB: Lovenuue

25 odcieni złota, 980 pędzli i rodzajów włosia, rok testów – tak mogą wyglądać przygotowania do uruchomienia własnej marki. Z Justyną Smolińską odwiedziliśmy Lovenue – czyli kolejny odcinek Pomysłu na Biznes.

Pomysł na pędzle wynikał z tego, że chciałam mieć swoje ulubione, których mi brakowało. Zbierałam je z różnych firm. Nie było firmy, która dałaby mi wszystko – mówi Magdalena Pieczonka, makijażystka, współwłaścicielka marki Lovenue.

– Doszliśmy do wniosku, że idealne będzie połączenie usług w postaci makijażu, doradztwa na Youtube, tutoriali i własnych produktów, dzięki którym te makijaże się wykonuje. Tak zrodził się pomysł – dodaje Filip Drążkiewicz, współwłaściciel marki.

KLIKNIJ aby obejrzeć odcinek Pomysłu na Biznes na stronach pb.pl – a obok kilka ujęć z materiału.

montaż i produkcja: Justyna Smolińska, Puls Biznesu

Espresso z Bogumiłem

Espresso z Bogumiłem

Ostatnie miesiące wypełnione są programami na żywo, czy debatami realizowanymi przez połączenia zdalne. Tym przyjemniej było spakować sprzęt, ulubioną parę słuchawek i – dla odmiany – spotkać się z rozmówcą twarzą w twarz.

czytaj dalej
Mood Jewellery

Mood Jewellery

Ile trwa produkcja biżuterii – od pomysłu po produkt gotowy do sprzedaży? Z czym trzeba zmierzyć się, zakładając biżuteryjny e-commerce?

czytaj dalej