Transmisja: BLIK W Q1, Ecommerce w czasie pandemii

Jak wyglądały wyniki transakcyjne BLIKA w I kwartale 2020 roku? Co zmieniło się na rynku ecommerce w obliczu pandemii Covid-19? Czyli kolejna transmisja spotkania z Dariuszem Mazurkiewiczem, CEO BLIKA, tym razem
w towarzystwie prof. dr hab. Janiny Harasim z Katedry Bankowości i Rynków Finansowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Tym razem – zupełnie zdalnie – oczywiście ze względu na sytuację epidemiologiczną. 

Za koordynację i obsługę medialną odpowiadała jak zwykle nieoceniona Clear Communication Group. 

Zapis konferencji do obejrzenia obok, na Twitterze i kanale Youtube BLIKA; omówienie sytuacji na rynku ecommerce w wersji do czytania: tutaj.

Do realizacji spotkań z dziennikarzami czy wywiadów zdalnie – najprawdopodobniej musimy się przyzwyczaić. Kilka słów o wideo w czasie epidemii jeden wpis obok, a jeżeli potrzebujesz realizacji transmisji, zdalnego wywiadu, nagrania w fizycznej lokalizacji – czy pomocy w zorganizowaniu domowego studia do nagrań – oczywiście zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

Webinarium: Tarcza Finansowa PFR 2.0

Webinarium: Tarcza Finansowa PFR 2.0

W styczniu mieliśmy okazję realizować webinarium dla PKO Banku Polskiego, PFR i Pulsu Biznesu, w ramach którego eksperci Polskiego Funduszu Rozwoju objaśniali zasady wnioskowania o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0.

COVID-19 – co dalej?

COVID-19 – co dalej?

Dzieci wbiegające do pokoju i zwierzęta domagające się uwagi są oznaką normalności, a nie braku profesjonalizmu. Przyzwyczajmy się.