Transmisje

Od jednoosobowej prezentacji, przez wywiady i webinary – po debaty i konferencje. Z pomocą playera na własnym portalu, do serwisów społecznościowych czy do własnej, zamkniętej platformy szkoleniowej – transmisje internetowe zdominowały biznesową rzeczywistość w trudnych czasach pandemii. To jednocześnie dość pokaźny zbiór formatów, jakie można wykorzystać do zaprezentowania swoich usług, przekazania informacji o wynikach spółki czy sprzedaży unikatowego know-how.

Oczywiście – część prezentacji czy wystąpień można zrealizować samodzielnie, za pomocą odpowiednich funkcjonalności komunikatorów, usług i oprogramowania do spotkań grupowych takich jak Zoom, Microsoft Teams czy Skype – niektóre z zaprzyjaźnionych firm z powodzeniem samodzielnie realizują zamknięte i otwarte spotkania dla prasy z wykorzystaniem tych platform. Czasem jednak potrzeba czegoś więcej – jakość laptopowej kamery jest niesatysfakcjonująca, prezentacja z udostępnianego pulpitu jest za mało wyraźna, brakuje dodatkowych grafik czy elementów informacyjnych? A może jest potrzeba, by transmisję nadawać w kilka miejsc jednocześnie? Tu z pomocą przychodzimy my. 

 

 

 

 

 

 

 

Nagranie programu Gorąca Linia Pulsu Biznesi
Webinarium: Tarcza Finansowa PFR 2.0

Webinarium: Tarcza Finansowa PFR 2.0

W styczniu mieliśmy okazję realizować webinarium dla PKO Banku Polskiego, PFR i Pulsu Biznesu, w ramach którego eksperci Polskiego Funduszu Rozwoju objaśniali zasady wnioskowania o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0.

czytaj dalej
COVID-19 – co dalej?

COVID-19 – co dalej?

Dzieci wbiegające do pokoju i zwierzęta domagające się uwagi są oznaką normalności, a nie braku profesjonalizmu. Przyzwyczajmy się.

czytaj dalej