Webinarium: Tarcza Finansowa PFR 2.0

Nowy rok, nowe porcje wiedzy: w styczniu mieliśmy okazję realizować webinarium dla PKO Banku Polskiego, PFR i Pulsu Biznesu, w ramach którego eksperci Polskiego Funduszu Rozwoju objaśniali zasady wnioskowania
o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0. 

Webinarium zrealizowane zostało w 100% zdalnie. Moderatorka – Beata Tomaszkiewicz, dziennikarka Pulsu Biznesu łączyła się z redakcji w Warszawie, podczas gdy prelegenci – panowie Dariusz Selak i Krzysztof Słonimski z Polskiego Funduszu Rozwoju – z dwóch niezależnych lokalizacji w Trójmieście, z koordynacją ze strony PKO Banku Polskiego z warszawskiej centrali. 
Całość realizowana za pośrednictwem miksera wizyjnego vMix w naszym warszawskim biurze, z zachowaniem możliwości zdalnego zarządzania prezentacją przez prelegentów. 

Zapis webinarium można obejrzeć na kanale Youtube PKO Banku Polskiego. A jeżeli potrzebujesz realizacji transmisji, zdalnego wywiadu, nagrania w fizycznej lokalizacji – czy pomocy w zorganizowaniu domowego studia do nagrań – oczywiście zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

Webinarium
COVID-19 – co dalej?

COVID-19 – co dalej?

Dzieci wbiegające do pokoju i zwierzęta domagające się uwagi są oznaką normalności, a nie braku profesjonalizmu. Przyzwyczajmy się.